O Mnie

Cześć!

Tematyka bloga mnie trochę zdradza – jestem programistą i pasjonatem nowych technologii od wczesnych dni mojego życia. Moimi pierwszymi słowami było „Zasłoń okna – świeci w monitol” – oczywiste było, że swoją przyszłość zwiążę z komputerami.

Swoje pierwsze skrypty zacząłem pisać w podstawówce. Pamiętam, że zacząłem od Turbo Pascal’a i programu do wyliczania wartości kanapki w zależności od składników w niej zawartych. Następne technologie wbijały drzwiami i oknami. Nie pamiętam kolejności uczonych się języków – w zależności od tego co chciałem osiągnąć wybierałem coś innego.

W obecnym momencie związany jestem z językiem Scala i technologiami takimi jak Play Framework, Scala.js, Docker, MongoDB, React. Nie oznacza to, że nie używam nic innego! Lubię czasami wrócić do Javy w aplikacjach mobilnych czy C do programowania mikrokontrolerów.

Poza samym programowaniem lubię jeździć motocyklami, szczególnie na enduro / motocross. Zdarzyło mi się również startować w zawodach i mam zamiar to kontynuować

Back to top